גלשן בהתאמה אישית

Alternate Text
אירוע מסכם 2009 והענקת גביעים

התחלנו את הערב בסקירה על שנת 2009 ומשם עברנו להענקת גביעים לאלופי ישראל .

בקטגוריית הנוער הוכתר כאלוף ישראל גיל אטיאס .

גיל בן 16 וחצי תושב נתניה גלש טוב לאורך כל השנה ובלט בסבב ,גיל חבר נבחרת ישראל  והסב הרבה הנאה לשופטים ולצופים שזכו לראות את דור העתיד צומח ומעלה את רמת הגלישה בארץ.

קטגוריית הנשים הוכתרה טל ספורטה.

טל בת 19 מתגוררת בתל אביב ,החוף הביתי שלה זה הילטון, טל חברת נבחרת ישראל ,ובנימה אישית שנים שלא ראינו גולשת ברמה של טל .

קטגוריית open  בוגרים אביב ואקנין.

אביב  בן 31 תושב הרצלייה ,זו השנה החמישית ברציפות שאביב מוכתר כאלוף ישראל  רמת הגלישה של אביב היא גבוהה מאוד ולמעשה לראות את אביב גולש זה כמו לראות סרט גלישה בשידור חי.

פרס מפעל חיים.

השנה הוחלט להתחיל מסורת חדשה ולהעניק פרס מפעל חיים על תרומה לענף הגלישה  בארץ.

הזוכים הם.מוסה ירום.[ גלשני אולטרה וויב] וניר אלמוג [גלשני אינט סרף]

אין גולש בישראל שלא מכיר את מוסה וניר ,כל גולש גלש בעבר ,בהווה או בעתיד על גלשן שנעשה על ידי מוסה או ניר,עוד בשנות ה 70 הוקמו המפעלים על ידי מוסה [בהרצלייה] ועל ידי ניר [ בתל אביב]  כל זה הוקם בשביל חזון  לראות את הגלישה בארץ במקום אחר ולפתח את הענף .על כן מצאו בוועדה להעניק להם פרס מפעל חיים כהוקרה על פועלם-מי ייתן ונראה את שניהם נותנים עוד הרבה שנים יפות לענף.

פרס על תרומה לארגון הגלישה.

בן צרפתי שופט ראשי ,בן תושב תל אביב ושופט בעשור האחרון במרבית התחרויות בארץ ,בן תורם מזמנו רבות בשביל לעלות את רמת השיפוט והארגון בארץ.

רפי ימין מנהל את האירועים ושופט תושב נתניה ,רפי תורם מזמנו רבות בשביל ארגון הגלישה והגולשים בארץ.

תודה לאמור על האירוח המדהים ,ולצוות אנדרנלין (אבירם,שי,ליאור)על סרט ברמה גבוהה ביותר [כולכם תראו] .

תודה לכל נותני החסות שליוו אותנו לכל אורך השנה,צוות השופטים,ועדת הביקורת(אילנה כחלון,אסי ואקנין),מעוז טל ואריק קפלן מאיילת,איציק בן מלך,ליאור מחלב(טוטו),אורי חרלפ,,מאיה דאובר,גלי זינר,קובי מקיבוץ שדות ים,ניר ימפולסקי,חברי הועד,אמור קנצפולסקי,בני זנזורי,מני ונטורה,יוסי זמיר ולכם המתחרים –ומי ששכחנו –עימנו הסליחה

חוף "פוטוביל" – כחמש דקות נסיעה בטוק טוק , מצידו השמאלי של ארוגם ביי , אורכו כ-500-600 מטר.שבירה מסלע גדול , קופצים מאחורי הסלע ישר אל תוך "הרכבת" וחוזרים כמה מאות מטרים ברגל אל נקודת המוצא.החוף ללא ריף , חולי.בשעות מסויימות ניתן למצוא את הגל צינורי , מדהים וקל לגלישה

חוף "פינאט –פארם" – כחמש דקות נסיעה בטוק טוק מצידו הימני של ארוגם ביי, חוף נדיר עם כניסה לחוף מלאה בתוכים נדירים על העצים. חוף דומה ל"פוטוביל" רק קצת יותר קטן – כ 400-500 מטר.

חוף "אוקנדה"- כחצי שעה נסיעה מארוגם ביי, מפרץ ענקי, פוינט = ברייק נדיר ביופיו, הגל מתחיל כ 100-200 מטר Left וכשהוא מתקרב לסלע הוא הופך ל Right עצבני. הקרקע חולית ואורך הגל כ 800 מטר ביום גבוה.

אוכלוסייה- הסרילנקים הם אנשים מסבירי פנים ויתאמצו מאוד שתהיה לכם חוויה בלתי נשכחת.כאשר הולכים לחופים הצדדדיים  (להתבודד) , נהג הטוק טוק אשר משלמים לו כ- 1$ לכל נוסע , נשאר איתנו למשך כל היום על מנת לשמור על הציוד בחוף ולעיתים הוא נהפך גם לצלם. כמובן שאת הצילומים ניתן לראות מייד לאחר הסשיין, בארוחת הצהריים אצל פארוק (“Hanglose ) בטלוויזיה.הגולשים המקומיים נחמדים , דומים לנו הישראלים קצת באופי כאשר הם רצים לכל גל, אם לא תחפשו צרות לא יהיו לכם צרות- משפט שתופס בכל העולם.

אצל פארוק ב- “Hanglous” , ידאגו לכם. לא ארחיב במילים על המקום רק אומר בוודאות שכשיגיע הזמן לעזוב את המקום זה יראה לכם כמו סרט בוליוודי אורגינלי מהודו- עם נפנופי ידיים לשלום והמון דמעות ורגש, פשוט מתאהבים באנשים ובמקום.

לינה- “Hanglous” – אנשים מדהימים , מנהל המקום שמו פארוק וכל ישראלי שמגיע לשם ושומע את שמו אומר מתחת לשפם הקטן שלו את המשפט הידוע מאלכס חולה אהבה – " פארוק תסגור את התריס" , מה שאיש אינו יודע הוא שפארוק דובר עברית לא פחות טובה מהם ( ראו הוזהרתם "פאדיחה" ) ., פארוק הוא מורה למתמטיקה אחראי מאוד שדואג לכם להכל = פשוט להכל! האוכל מדהים – כל מה שחשבתם לאכול וברמה גבוהה: פסטות, שניצלים, דגים, טוסטים, פנקייקים,סלטי פירות,מוזלים, בקיצור מה שתבקשו…אה , שכחנו את השייקים הנדירים של המקום….בקיצור חלום!

 

לסיכום , טיול גלישה זול , מפנק מאוד והכי חשוב- גלים מדהימים. שמי הוא תומר בן יעקב (תותי) , מתארגנת קבוצה לאפריל(חופשת הפסח) הקרוב,מספר המקומות מוגבל נא הזמינו מראש למניעת אי נעימויות.

סרילנקה מחכה לכם!

להזמנות יחידים וקבוצות : (רצוי חודשיים מראש):0546889485 אליקו 0523807776 מיה, 0545820037 יובל.

 
דילוג לתוכן