גלשן בהתאמה אישית

Alternate Text
הגל שלא נגמר

שמי יהונתן פלטשר, ואני רוצה לשתף אותכם שסיימתי לכתוב ספר אוטוביוגרפי על חיים של גולש. "הגל שלא נגמר" מדבר על חיים של ילד שמעביר את גיל ההתבגרות בצורה קצת שונה מהרגיל. 
טסתי לבד לסרי לנקה בגיל 15, תחילת כיתה ט' זה היה. עניין אותי דבר אחד, לגלוש, בעצם שניים, לגלוש ולגלוש! נשארתי 10 חודשים בסרי לנקה וקניתי קוף קטן לו קראתי ראג'ה שהיה לחבר הכי טוב שלי. כך יצא שהמשכתי לטייל ולגלוש מגיל 15 ועד גיל 20 לבד במקומות שונים בעולם.
הספר מספר על המסע שהתחלתי כשהייתי גוזל בן 14 בטיול גלישה הראשון שלי בקוסטה ריקה, ועד הגלים המפחידים של פורטו אסקונדידו, שם נשארתי 11 חודשים, מגיל 16 וחצי עד 17 וחצי פחות חודש. בספר תגלו גם על הרצון העז של הילד לאבד את בתוליו, וברגע שזה סוף סוף קורה… טוב נשאיר את זה לספר, אבל מה שאני מנסה להגיד, זה שהרבה חוויות משוגעות, על צינורות, גלים גבוהים, בחורות, מסקנות מהחיים, כיף וצחוקים נחשפים בספר. לפעמים גם היו זמנים פחות קלים, כמו למשל שהייתי לבדי בקוסטה ריקה בגיל 14 והשתלטו לי על התיק גב 200 נמלים ארסיות (וערסיות) ולא היה לי למי לבכות חוץ מלאמא שלי בטלפון.
הרגשתי הילד המאושר בעולם, לא יכולתי לבקש משהו אחר מאשר לטייל ולגלוש על גלים מושלמים מסביב לעולם. מילד בן 14 שמסתובב במסדרונות בית הספר מתוסכל מחוסר הגלים במדינה, ועד בגרות מלאה, הספר לוקח אותנו למסע של צמיחה, התפתחות, השראה, וכיף, הרבה כיף.
הספר צפוי לצאת בשבועות הקרובים, ואני מקווה שאתם מחכים לו כמו שכל החברים בפייסבוק ואני מחכים! אז תיכנסו ותתעדכנו על תאריך ההשקה! תודה רבה שקראתם, יונתן.
אתם כמובן יותר ממוזמנים להיכנס ולשתף גם את החברים שלכם, לא חייבים להיות גולשים כדי להנות מהספר אז תתחשבו בכולם!