גלשן בהתאמה אישית

Alternate Text
סוול קטן לפתיחת תחרות Reef Hawaiian Pro

העונה בהוואי החלה באופן די מתון כאשר כולם מצפים לסוול המאסיבי הראשון שישטוף את "רצועת שבעת המיילים המופלאים". הסוול שאמור לפגוע בחוף הלאיווה, יספק גלים קטנים יחסית (בסטנדרטים של חורף בהוואי) של 2-4 פוט (מטר-מטר וחצי) למשך מספר ימים רצופים, שיאפשרו לסיים את התחרות בזמן תקופת ההמתנה המיועדת. "בזמן שחופים אחרים סיפקו גלים סבירים בסוולים הצפוניים, חוף הלאיווה עדיין מנמנם בהתחשב בכיוון המערבי אליו החוף פתוח", מסביר רנדי רריק מנהל סבב הטריפל קראון. "אמנם אנו מצפים רק לסוול קטן, אך יחד עם זאת תינתן הבמה לגולשים הטובים בעולם להציג גלישה תחרותית ומתקדמת".
רשימת הגולשים שיתמודדו בסיבוב הראשון תכלול את פלין נובאק (הוואי), ג'יימי אובריאן (הוואי), טימי רייס (קליפורניה), ג'ק פריסטון (אוסטרליה) והכוכבים הצעירים איאן ג'נטיל ואיאן וולש (מאווי הוואי). תחרותHawaiian Air תתפרס על כל תחרויות הטריפל קראון ותכתיר את האריאל הטוב ביותר שיזכה ב-250,000 מייל של טיסות בעולם. לפי התחזית, אין ספק שנראה מספר מתמודדים "עפים" לאוויר בכדי לזכות באייר הטוב ביותר. בל נשכח את קרב האגדות שצפוי לנו בין ארבעת החברים מדור מומנטום: שיין דוריאן, קלאני רוב, רוס ויליאמס ורוב מצ'אדו.

חברת REEF משיקה את קמפיין ICONS OF ALOHA

עם תחילת העונה בחוף הצפוני בהוואי ולקראת תחרות Reef Hawaiian Pro, חברת ריף יוצאת בקמפיין חדש בו הם מציגים גולשים שנבחרו כשגרירי ALOHA באיי הוואי. הקמפיין, שצולם ע"י צלם האופנה הידוע סטפן ליפמן, מציג את הפרופילים של 10 גולשים שהותירו חותם בגלים הכוחניים של החוף הצפוני בהוואי והשיגו כבוד בקרב הקהילה המקומית. "יש המון גולשים מוכשרים בהוואי ומחוצה לה. אני מתכבד להיות חלק מהקמפיין וחלק ממשפחת ריף", אומר מיקלה ג'ונס שגדל בחוף רוקי פוינט. בין הגולשים הנוספים שצורפו לקמפיין תמצאו את מיק פנינג (אלוף העולם פעמיים), שיין דוריאן אגדת גלישה מהלכת, טיילור נוקס, אלנה בלאנצ'רד החיננית, סטפן כהן השוחט הצעיר ורוב מצ'אדו שהפך ממזמן לסמל ידוע בעולם הגלישה.
צילומי הקמפיין נערכו בסאן דיאגו קליפורניה, ע"י הצלם סטפן ליפמן, שידוע בצילומי הפורטרטים שעשה לסלבריטאים, מוסיקאים ואתלטים מפורסמים. כמו כן, הקמפיין יסמן את שנתה החמישית של תחרות Reef Hawaiian Pro בחוף הלאיווה. קליפ הקמפיין: