גלשן בהתאמה אישית

Alternate Text

KiteSurfing עם רן רווה

תכירו את רן רווה 
בן 26 מרישפון, במקור מהקריות.
גולש KiteSurfing מגיל 13 – מתנה לבר מצווה.
 
KiteSurfing, למי שעוד לא מכיר, זה גלישה בעזרת גלשן ועפיפון גלישה בגובה 20 מטר +. הספורט הגיע לארץ בשנות ה-90, וצבר תאוצה בקרב קהילת הגולשים בארץ. 
הספורט הוא אידיאלי לישראל בזכות תנאי הרוח בארץ, ובזכות מפגש של שלוש ימות מסוגים שונים. התנאים הטובים בארץ מאפשרים גלישה במגוון סגנונות גלישה שונים, כגון 
Race, FreeStyle, Old-School ו-Wave-Riding.
 
"מגיל צעיר הסביבה הקרובה שלי גרמה לי להבין שגלישה זה ה-hobby שלי, ביליתי יותר בים מאשר בבית.
 זה התחיל מבוגי, המשיך לגלישת גלים, קיבל גוון של גלישת רוח ובסוף נחתתי על kitesurfing, שהגיע לארץ ממש באותה תקופה.
 תוך מספר שנים, הפכתי למדורג שלישי בישראל בממוצע, במגוון תחרויות שונות שהתקיימו בארץ לאחרונה (לו רק היו פה תחרויות רשמיות…).
 סגנונות הגלישה המועדפים עליי הם FreeStyle (כמו בהיפ-הופ, אבל קצת שונה) ו-Wave-Riding (שזה בעצם גלישת קייט, אבל עם גלשן גלים).
מגיל 15, אני פעיל במסגרות גלישה שונות. זה התחיל בגלישת קייט בחופי הקריות, ומהר מאוד עבר ל"קייטנת גלישה" בכנרת – כל שנה, כמו שעון, מהיום הראשון של הקיץ ועד שהוא נגמר.. אבל ממש נגמר. במילים עדינות, אפשר להגיד שהכנרת היא אהבת חיי, והיא לא תשכח אותי, ואני לא אשכח אותה."
 
"כמו בכל מקום, כשהראש פתוח נפתחות הזדמנויות חדשות. וככה קרה. ביום בהיר (יותר נכון חם פצצות) אחד, הגיע אליי חבר ותיק, שהציע שאצטרף אליו לסיבוב קטן על היאכטה. מה שהוא שכח לציין, שזה סובב-עולם.  ים, ים ועוד קצת ים – זה מה שהעיניים שלי ראו במשך חצי שנה. בין היתר, ביקרנו באיטליה, ספרד, מרוקו, האיים הקנריים, עד שבסוף הגעתי לגן עדן לגולשי גלים וקייט: קאפו ורדה שמו. שם הבנתי שאני לא ממהר לשום מקום, ושאני צריך להכיר את החול פה לא פחות ממה שאני מכיר בכנרת. עונה שלמה העברתי בלאכול דגים ולגלוש באחד הספוטים, אם לא ה…ספוט הטוב בעולם. כיאה לספוט הטוב בעולם, גם הגולשים הטובים בעולם איכשהו נולדו בנקודה הזאת. מהרגע הראשון, הבנתי שפה באמת הכל מתחיל."
 
"כיום, אני מנהל את חברת KiteLab, מעבדת הגלישה שלי. במסגרת העסק, אני מקיים שיעורי גלישה ממתחילים ועד מתקדמים, ומשווק ציוד גלישה של המותגים המובילים בעולם. לאחרונה, התחלנו בהפקת אירועי גלישה על יאכטות בכנרת, אשר נותן הזדמנות ייחודית לגולשים להנות מתנאי מעבדה לגלישת kitesurfing, מייד אין יזראל."
 
"לאחרונה, נבחרתי להשתתף בתחרות KSP העולמית – התחרות היוקרתית בעולם לגלישת KiteSurfing באופן מקצועי.
התחרות מתקיימת במקומות שונים בעולם אשר ידועים בתנאי מזג האוויר האופטימלים לסגנונות הגלישה שלי.
ראוי לציין שאני הראשון מישראל אי פעם אשר נבחר להשתתף בתחרות מסוג זה, Wave-Riding.
התחרות מסוקרת בעשרות ערוצי טלוויזיה ואתרי אינטרנט בעולם"

רן הצטרף לאחרונה למשפחת אולטרה וויב וביחד אנו עובדים כל הזמן על דגמים חדשים ומשופרים שמתאימים ספציפית לקייט סרף בגלים 
היתרון בגלשנים מותאמים אישת בגלישת קייט הוא אדיר לגולשים שרוצים לקחת את הגלישה שלהם לשלב הבא.
אנו מאחלים לרן בהצלחה הסבב הksp!