גלשן בהתאמה אישית

Alternate Text
טיול גלישה בפורטוגל

דמיינו מקום שכל כולו סובב את הים והגלים.במרחק 6 שעות טיסה על חופי האוקיאנוס האטלנטי שוכנת עיירה בשם אריסרה,מקום קטן עם נשמה גדולה עכשיו דמיינו רצועת חוף של 5 ק"מ ולמעלה מ30 ספוטים מרהיבים ומושלמים לכל הרמות.. זה לא חלום זאת המציאות פה באריסרה פורטוגל. נוחתים בשדה התעופה בליסבון הבירה,שדה קטן ונוח,אוספים את הרכב ונסיעה קצרה של חצי שעה תביא אתכם לעיירה ,מה שאומר שכבר ביום הראשון אפשר לגלוש!!!!! הבית ממוקם 200 מטר מהחוף וברגע שהנחתם את התיקים אתם 5 דקות מהפיק.בבית יש מיטבח מאובזר,אזור בר-בי-קיו בחצר וכל מה שצריך כדי להרגיש נוח.
הפיקים באיזור כוללים מספר ביץ' ברייקים שונים לכל רמות הגלישה. Ribeira D'llhas רייט הנדר מושלם שעובד כל השנה כמעט בכל שעה,בגאות,בשפל.גל ארוך מהיר וסקשיין טוב באין סייד.בחוף גם עובר הסבב העולמי של ASP. Coxos הרייט הנדר הטוב ביותר באירופה.מפרץ מושלם עם גל מושלם,מהיר ,חזק,צינורי ושוב מהיר. חוף לגולשים היותר מנוסים. Crazy Left כשמו כן הוא,לפט הנדר,גל צדדי עם צינור גדול גם בים נמוך. Reef חוף לגולשים טובים ,פוינט ברייק,רייט הנדר,גל קצר ולעיניין,אייר דרופ,צינור שקוף.חזק מאוד ,רדוד מאוד. Backdoor פויינט ברייק ,גם רייט הנדר.גל מושלם שנותן כל מה שצריך,דרופ רציני,צינור טוב,וקיר לביצועים Pedra Branca פויינט ברייק,לפט הנדר בדרך כלל לגולשים המנוסים.אייר דרופ ,צינור ,קיר צינור ועוד צינור.
כל זה באמת בקיצור יש פה מעל 30 פיקים חלומיים שנותנים למקום את האופי המיוחד שלו וגורמים לגולשים מכל העולם לבקר פה.זה מה שקרה לי לפני 15 שנה טיול גלישה עם חברים גרם לי לחזור לפה שוב ושוב ולבסוף לפני 4 שנים עברתי לאריסרה עם אישתי ו4 הילדים ואנחנו מנהלים היום בית אירוח על הים וחיים את החלום הרטוב שלנו.המקומיים פה מאוד נחמדים וישר נותנים להרגיש "בבית", ההיכרות שלי עם המקום ,הפייקים ,תנאי הגלישה ,גאות שפל ואיפה כדאי לגלוש בכל רגע נתון מבטיחים את זה שתגלשו פה כל יום כל היום במקומות הטובים ביותר,פחות זמן להתברבר בגלל שהאפשרויות פה הן באמת כמעט בלתי נגמרות.גלים פה יש כל השנה והחודשים המושלמים פה הם ספטמבר -נובמבר,גם מבחינת סוולים שנכנסים ,2-5 מטר של ים מושלם,פסים פסים עד האופק,שמש.טמפ מים של עד 20 מעלות הופכים כל יום לסרט גלישה פוטנציאלי. קשה לתאר בלי שזה ישמע הגזמה אבל עוד יותר קשה לתאר את המקום כמשהו פחות ממושלם. גם חיי הלילה פה הם משהו שכדאי לבדוק ולהכיר ,הזדמנות להכיר גולשים וגולשות מכל העולם,פאבים מקומיים והכל באווירה מדהימה. כל זה ועוד לא יצאתם מאריסרה,בנסיעה של עד 40 דקות לצפון או לדרום יש למעלה מ100 פיקים נוספים.שכל אחד מהם מבטיח לכם חוויה שלא תשכחו.

על הטיול עצמו

אירוח של 10 ימים בבית מפנק שכולל שתי ארוחות ביום.- כרטיס טיסה- עד 4 אנשים ברכב – איסוף מהשדה וכמובן הדרכה ,טיפים וצוות שדואג באופן אישי לכך שהטיול הזה יעלה על כל הציפיות שלכם. 1915$ מחיר החבילה לאדם האיש קשר שלנו בישראל הוא יניב טל 052-7482048