גלשן בהתאמה אישית

אחריות ותנאים

אחריות גלשנים

כל הגלשנים הנמכרים על ידינו  מוגמרים בעבודת יד, ונבנים מהחומרים המובילים בתעשייה.

אין אחריות שבירה, פיצוצים, סנפירים, קמטים, שקעי לחץ, שינוי צבע או נזק חום. הסיבה לכך היא חוסר שליטה שלנו על נזק שנגרם לגלשן מגורם שלישי, גם גל קטן יכול לגרום לשבירת גלשן. כל פיצוץ ולו הכי קטן יכול להוביל לנזק בלתי הפיך אם לא מתקנים אותו כראוי. לפני הכול אנחנו גולשים בדיוק כמוכם, והדבר האחרון שאנחנו רוצים לראות זה לקוח שלא נהנה מהגלשן שלו. לכן כל תקלה בגלשן תקבל את מלוא תשומת לבנו

אם אתם חושבים שקיים פגם בייצור הגלשן, צרו אתנו קשר במייל [email protected]  או בטל 09-9559927 או תגיעו אליו אל חנות המפעל בכתובת : גלגלי הפלדה 16, אזור תעשיה, הרצליה פיתוח.

אם בחרתם לשלוח מייל נשמח אם תצרפו תמונה והסבר מפורט של הבעיה ודרכי התקשרות אתכם. Ultrawave שומרת לעצמה את הזכות לקבוע באופן סופי אם הפגם הוא בייצור הגלשן או מגורם שלישי, במידה והפגם נעשה בייצור הגלשן, לפי שיקול דעת נתקן את הפגם ללא עלות, או נחליף לגלשן חדש. במצב זה האחריות לא תכלול אביזרים נלווים שנקנו עם הגלשן (גריפ שהודבק חרבות וכו׳)

לסיכום:

גלשנים הנמכרים על ידינו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בשל אופיו של הספורט אין כל ערבות על נזק או שבירה של גלשנים

זכויות יוצרים וסימן מסחרי

אתר זה הינו בבעלות והפעלתו על ידי Ultrawave.

אלא אם כן צוין אחרת, כל החומרים המופיעים באתר זה, לרבות הטקסט, עיצוב האתר, הלוגו, הגרפיקה, הסמלים והתמונות, וכן הבחירה, ההרכבה וההסדר שלהם, הם הנכס היחיד שלultrawave . כל קטעי אודיו ווידאו הם רכושם הבלעדי של Ultrawave.co.il או ספקי התוכן שלהם. כל תוכנה המשמשת באתר הוא הרכוש היחיד של Ultrawave.co.il או אלה המספקים את התוכנה.

אתה רשאי להשתמש בתוכן של אתר זה רק לצורך קניות באתר זה או ביצוע הזמנה באתר זה וללא כל מטרה אחרת. אין להעתיק, לשכפל, לשנות, לפרסם מחדש, להעלות, לפרסם, להעביר או להפיץ בכל צורה או בכל אמצעי ללא אישור מראש ובכתב של Ultrawave.co.il. כל הזכויות שאינן ניתנות במפורש בזאת שמורות. כל שימוש בלתי מורשה בחומרים המופיעים באתר זה עלול להפר זכויות יוצרים, סימנים מסחריים וחוקים אחרים הניתנים להחלה, ועלולים לגרום לעונשים פליליים או אזרחיים.

כתב ויתור על חבות כלפי מוצרים שנמכרו

כל מוצרי UltraWave.co.il מובטחים בפני פגמים בהתאם לאחריות היצרן מיום קבלת הטובין.  למעט כפי שנאמר במפורש כאן, UltraWave.co.il לא נותנת אחריות, מפורשת או משתמעת, מכל סוג שהוא למוצרים שנמכרו באתר UltraWave.co.il. למעט האמור במפורש כאן, UltraWave.co.il מתנערת במפורש מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, מכל סוג שהוא למוצרים הנמכרים באתר זה, לרבות אך ולא רק, סחירות וכושר למטרה מסוימת. אתה מסכים כי האחריות הבלעדית הנובע מכל מוצר נמכר באתר UltraWave.co.il יהיה המחיר של המוצר.
בשום מקרה לא יהיו UltraWave.co.il, המנהלים, , העובדים או נציגים אחרים אחראים לנזקים מיוחדים, עקיפים,  או כתוצאה משימוש במוצריה.

תמחור וזמינות

בכל מקרה של שגעה במחיר מוצר או מידע שגוי עקב שגיאת דפוס או שגיאה בתמחור על מוצרים המתקבלים מאתנו, נשמור את הזכות לסרב או לבטל הזמנות עבור אותו מוצר. 

ל- Ultrawave תהיה זכות לסרב או לבטל הזמנות, בין אם ההזמנה אושרה ובין אם כרטיס האשראי שלך חויב. אם כרטיס האשראי שלך כבר חויב עבור הרכישה ונאלצנו לבטל אותה, Ultrawave תזכה את החשבון שלך בסכום שחויב . המחירים כוללים מע"מ בשיעור המתאים למדינת הקבלה מע"מ אינו כלול במחירים שלנו ללקוחות מחוץ לאיחוד האירופי. עלויות המשלוח יחויבו בנוסף; חיובים נוספים אלה מוצגים בבירור כאשר הם רלוונטיים ונכללים ב'מחיר כולל '.

מדיניות קבלה של הזמנות

קבלת מייל  או טופס אחר של אישור ההזמנה אינה מסמלת את קבלת ההזמנה, ואינה מהווה אישור להצעתנו למכירה. UltraWave.co.il שומרת לעצמה את הזכות בכל עת לאחר קבלת ההזמנה לאשר או לדחות את הזמנתך מכל סיבה שהיא. UltraWave.co.il שומרת לעצמה את הזכות בכל עת לאחר קבלת ההזמנה, ללא הודעה מוקדמת, לספק פחות מהכמות שהזמנת מכל פריט. אנו עשויים לדרוש אימות נוסף או מידע לפני קבלת כל הזמנה.

מדיניות קישורים

אתר זה עשוי להכיל קישורים לאתרים אחרים באינטרנט הנמצאים בבעלותם של צדדים שלישיים. אתה מאשר כי UltraWave.co.il אינם אחראים לתוכן נגיש דרך האתר שלנו באתרים אחרים.

שוברי מתנה

שוברי מתנה תקפים לזמן מוגבל בלבד ויש להשתמש בשובר על פי התאריך המוצג על השובר – אנא בדוק את השובר ואת פג תוקפו. UltraWave.co.il  אינה יכולה לקבל כל אחריות על שוברי מתנה גנובים או ממומשים. שוברי מתנה ינוקו מהמערכת ברגע שימומשו במלאום או כשפג תוקפם. לא נוכל להיות אחראים לעיכובים כלשהם מצד הלקוח, לא משנה ממש הם נגרמו.

בעת הרכישה, בדוק היטב את הפרטים האישיים שאתה מכניס – זאת אחריות הלקוח, UltraWave.co.il איננה יכולה להיות אחראית על שוברי מתנה אשר מומשו על ידי מישהו אחר עקב הזנה לא נכונה של פרטים אישיים. בנוסף, ודא שהנמען קיבל את שובר המתנה, שכן שמירה על פרטי השובר היא באחריותם בלבד.

לפעמים, שוברי מתנה עלולים להגיע לדואר זבל (ספאם) , ועל אחריותו של הנמען לבדוק את מסנן הספאם. UltraWave.co.il לא תהיה אחראית על שוברי מתנה שלא הגיעו ליעדם בגלל מסנני דואר זבל חומות אש. אם תזדקק להחזר כספי, הוא ייעשה באותו ל אותו אמצעי התשלום המקורי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את התנאים וההגבלות. תנאי השימוש המתייחסים לכל קוד הנחה.