גלשן בהתאמה אישית

עלינו

השקענו שעות, ימים וחודשים כדי לתת לכם חווית גלישה מהנה, וכזאת שאנחנו היינו רוצים לחוות כלקוחות. אומנם האתר השתנה לגמרי, אך הצוות מאחוריו הוא אותו צוות של גולשים שקיים כבר מעל 40 שנה! האתר החדש מציע מגוון רחב יותר של מוצרים, אפשרות בניית גלשן בהתאמה אישית, פריסת תשלומים ללא ריבית, אחריות בהתאמת הגלשן, תחזיות גלים, מבצעים ועוד שלל הפתעות. מקווים שתהנו מחווית הגלישה!

Ultrawave הוקמה בשנת 1975 ע״י משה ירום הידוע יותר בכינוי מוסה. כמציל ים באותה תקופה ב"חוף הקאנטרי" המיתולוגי, היה מכין גלשנים וחאסקות בעבודת יד בסוכת המציל שלו על החול החם.

סוד ההצלחה של ULTRAWAVE מאז ועד היום טמון בקו הבלתי מתפשר של מוסה בכל הקשור לבניית הגלשן אם זה מבחינת טיב החומרים ואם זה מבחינת דגמים ושייפים חדשים.הקו המנחה אותנו ב-ULTRAWAVE הוא שילוב של הטוב משני העולמות: ה"new school" החדשני בעיצובים ובחומרי הגלם וה"old school" הקלאסי בשיטות העבודה וההתאמה האישית של כל גלשן לגולש. אנו ב-ULTRAWAVE  מאמינים כי גלשן הנבנה במיוחד עבור הגולש, צריך להתאים לא רק למידות הגולש, אלה גם לאופי שלו – מה שיביא לתוצאות ולביטוי אולטימטיבי במים. 

חנות המפעל שלנו היום היא יותר מעוד חנות גלישה. היחס האישי וההכרות הקרובה עם גולשים מכל חופי ישראל הפכו את ULTRAWAVE למשפחה שבה כל גולש יכול לבוא ולהרגיש בבית… אם בייעוץ, סיפורים וחוויות על מצב הים וטיולי גלישה בארץ ובחו"ל ועד להתאמת הפרטים הכי קטנים שהופכים את חווית הגלישה למהנה יותר.
"כל אשר בא בשערנו הוא גולש וכל גולש הוא משפחה".

 

פידבקים ותגובות גולשים


הכירו את הצוות

 

מוסה

שייפר ראשי, אני לא חושב שיש גולש בישראל שלא מכיר, לא שמע ובעיקר לא אוהב את מוסה. הקים את גלשני אולטרה וייב בשנת 1975. ועד היום מתרגש כשרואה גלשנים.

 

פרי ירום

מנהל חנות המפעל, פרי מריח פוליאסטר מאז שהוא בן 2, גולש מאז שהוא בן 3, ובתעשייה מאז שהוא זוכר. הוא גדל במפעל וגלש על כל גלשן/דגם שאי פעם יצא מהמפעל הזה. 

דני נאות 

שייפר, דני הוא הגולש היחידי בישראל שמצליח לגלוש מינימום של 250 ימי גלישה בשנה. נכנס לחברה בשנת 1978, ומלבד תקופה לא ברורה שעבר להייטק לכמה שנים הוא פה עד היום.

 

אלעד הורנשטיין (פלאפל)

גלאסר כשצריך ובעיקר מנהל את האתר ואחראי על נראות המותג. כנראה עובד פה רק כי מוסה חושב שהם קרובי משפחה איכשהו. מעניין איך הוא קיבל את הכינויי פלאפל כנראה משהו ממש רע… 

עומר רבאוס

סנדר, עומר אחראי לשיוף של 90 אחוז מהגלשנים שיצאו מהמפעל ב-35 השנים האחרונות. עומר נמצא או בעבודה או בים. אוהד ברסה, וכנראה אחד האנשים שראה הכי הרבה סירטונים ביו טיוב בעולם !!!

דויד תמרי 

דודי כרגע משרת מילואים לא קבוע בחנות, איפשהו שם בשנות ה-90 התחיל לעבוד במפעל כמשייף, לא לקח הרבה זמן להבין שמקומו בחנות. דודי יזם והיה שותף בפיתוח כ-80% הדגמים שקיימים אצלנו בחנות. ועם כל הניסיון שלו עדיין מדביק גריפים עקום.