גלשן בהתאמה אישית

ULTRAWAVE לא עוד חנות גלישה

חנות המפעל הראשונה בישראל

אחריות מורחבת על חליפות

כולנו פה גולשים, לא יקרה מצב שתבואו יום אחרי שפגה אחריות היצרן ולא ניתן לכם מענה. אנחנו מוכרים את חליפות O’Neill  החליפות הטובות בעולם.  חליפות O’Neill מגיעות עם אחריות יצרן לשנה מיום הקניה. האחריות ניתנת אצלנו בחנות, לא תצטרכו לשלוח מיילים או את החליפה עצמה לשום מקום. פשוט תגיעו לכאן ואנחנו נדאג לשאר, יותר מזה … גם במצב שפגה אחריות היצרן נספק שירות תיקונים לחליפות, בגבול היכולת ובמצב החליפה.

למלאי חליפות O’Neill

לחץ כאן

לראשונה בישראל! בנה לעצמך גלשן Custom באתר

פה תוכלו להרכיב לעצמכם את הגלשן הבא שלכם מרמת השייפ ועד רמת הגימור. בסוף התהליך תוכלו לראות את הגלשן שהרכבתם לעצמכם ב-תלת ממד. אהבתם את מה שיצרתם? שלחו להזמנה, יש לכם שאלות? תוכלו לקבוע פגישה עם אחד השייפרים שלנו לייעוץ והכוונה.

תהנו!

לבניית הגלשן

לחץ כאן

Trade In על כל סוגי הגלשנים

אנחנו יודעים שכשמשדרגים את הגלשן הישן לעיתים יותר נוח לממן חלק מקניית הגלשן החדש על ידי מכירת הגלשן הישן. אנחנו מציעים לכם שרות TRADE-IN, תוכלו לקבל על הגלשן שלכם ולא משנה מאיזה חברה או דגם, סכום כסף נכבד שיעמוד לרשותכם לרכישת גלשן חדש ממבחר הגלשנים הגדול בארץ.
הרבה גולשים מגיעים לשלב שבוא הם כבר גולשים טוב אבל לא מצליחים להתקדם לשלב הבא … אנו ב-ULTRAWAVE מאמינים כי גלשן הנבנה בהתאמה אישית עבור גולש, צריך להתאים לא רק למידות הגולש, אלה גם לאופי שלו, מה שיביא לתוצאות ולביטוי אולטימטיבי במים.

אתם מוזמנים לחנות המפעל שלנו כדי לקבל ייעוץ והדרכה לרכישת הגלשן שיעביר אתכם לשלב הבא!

למעבר לעמוד הטרייד אין

לחץ כאן