גלשן בהתאמה אישית

כבר מספר שנים שאנחנו גלשני אולטרה וויב עובדים בתחום חליפות הגלישה אך ורק עם חברת  O’Neill. מאז ומתמיד שלטה חברת O’Neill בתעשיית חליפות הגלישה העולמית וזאת על ידי יצור מוצר איכותי ומתאים לכל כיס. O’Neill מייצרת מגוון רחב של דגמים, מחליפת גלישה בסיסית מדגם REACTOR ועד לחליפת הדגל של החברה ה PSYCHOFREAK. בין שני דגמי החליפות האלו תוכלו למצוא מספר לא קטן של דגמים נוספים שיספקו לכם חום וגמישות מעבר לכל חליפה אחרת בתעשיה.

חברת O’Neill נוסדה בשנה 1952 על ידי ג'ק אוניל בסנטה קרוז, קליפורניה. ג'ק, שרק רצה לבלות יותר זמן במים, השקיע את כל זמנו במחקר ופיתוח של חליפות הגלישה שיאפשרו זאת. משם העסק צמח למימדים עצומים וכיום זוהי חברת החליפות הגדולה והותיקה בתעשיה.

REACTOR

הריאקטור היא אומנם החליפה הבסיסית ביותר של חברת O’Neill אבל עדיין שומרת על איכות גבוה ונוחות מקסימלית. החליפה תפורה (כלומר כל חלקי הבד מחוברים על ידי תפרים) מנאופרן שפותח על ידי חברת O’Neill בשם FluidFlex.

סוג כניסה: רוכסן גב

עובי: 3/2 מ"מ

מידות נוער: 6-16

מידות גברים: XS-XXXL

עלות: 740 ש"ח

EPIC II

אחד מהדגמים הותיקים והמוצלחים של O’Neill. אומנם האפיק 2 עברה הרבה פיתוחים במהלך השנים אבל היעד נשאר תמיד אותו הדבר, יצור חליפה בעלות נמוכה שתספק חום וגמישות. החליפה תפורה ומודבקת על מנת לספק גמישות וחום. האפיק 2 מורכבת מניאופרן שפותח על ידי O’Neill בשם UltraFlex.

סוג כניסה: רוכסן גב

עובי: 3/2 או 4/3 מ"מ

מידות נוער: 4-16

מידות נשים: 2-10

מידות גברים: XS-XXL

מחיר: 700-1095 ש"ח

 

SuperFreak

החליפה מורכבת מנאופרן מיוחד UltraFlex DS, גמיש מאוד ושומר על חום גוף.החליפה מגיעה עם כניסת החזה המיוחדת של חברת O'Neill ה-F.U.Z.E שמונעת כניסת מים. שילוב מעולה של גמישות וחום.

מידות נוער: 8-16

מידות נשים: 2-6

עובי: 3/2 או 4/3 מ"מ 

מחיר: 880-1395 ש"ח

 

HyperFreak COMP

כאן גמישות זה שם המשחק. החליפה תפורה ומודבקת בעיצוב מינימלי. כלומר מעט חתיכות בד = מעט תפרים = גמישות משוגעת. בחליפה זו משלבת חברת O’Neill הניאופרן המיוחד 2  TechnoButter. ה 2  TechnoButterהוא ניאופרן סופר גמיש שבנוסף להכל אינו סופג מים. כלומר החליפה נשארת קלה יותר בזמן הגלישה ומאפשרת לכם לבלות יותר זמן במים.

סוג כניסה: ברוכסן חזה

עובי: 2/2 או 3/2 מ"מ

מידות גברים: S-L

עלות: 1400-1450 ש"ח

PSYCOH 1

גם כאן הדגש הוא על הגמישות. מעבר להיות תפורה ומודבקת ב 1 PSYCHO החליטו להוסיף הלחמות לאורך התפרים החיצוניים ולאורך התפרים בפנימיים באזור החזה. החליפה עשויה מהניאופרן המיוחד 2  TechnoButter. ה 2  TechnoButterהוא ניאופרן סופר גמיש שבנוסף להכל אינו סופג מים. חליפה גמישה וקלה וללא ספק תעביר לכם את הזמן במים בנעימות.

סוג כניסה: רוכסן חזה או רוכסן גב

עובי: 3/2 או 4/3 מ"מ

מידות ילדים: 12-16

מידות נשים: 4-6 

מידות גברים: XS-XL

עלות: 1350-1690

PSYCHOTECH

דגם חדש לשנת 2015/16 או יותר נכון חידוש לדגם ישן. ה PSYCHOTECH מביאה רמה אחרת לדגמי החליפות המקבילים לה אצל חברות אחרות. החליפה כולה בנויה מהניאופרן המיוחד 2  TechnoButter. בנוסף להלחמות מלאות מבחוץ ובאזור החזה מבפנים הוסיפו את ה- FIREWALL המפורסם שלהם העשוי בטכנולוגית מיוחדת אשר לוכדת אויר בתוף הניאופרן עצמו. ההוספה שלו באזור החזה והגב התחתון מספקת ה- FIREWALL חימום מדהים לאזורי הליבה של הגוף מבלי לקחת מהגמישות של החליפה.

סוג כניסה: רוכסן חזה

עובי: 3/2 או 4/3 מ"מ

מידות גברים: XS-L

מחיר: 1890-1990 ש"ח

PSYCHOFREAK

ה PSYCHOFREAK היא חליפת הדגל של O’Neill. מודבקת, ומולחמת כולה ומורכבת מהניאופרן המיוחד של O’Neill 2  TechnoButter. בנוסף הוסיפו לה את ה FIREWALL המיוחד באזור החזה והגב התחון על מנת לשמור על חימום באזורים החשובים ביותר. עם דגש על חימום משוגע זאת חליפה לרגישים לקור או לטיולים למקומות קרים.

סוג כניסה: רוכסן חזה

עובי: 4/3 מ"מ

מידות גברים: XS-L

מחיר: 2550 ש"ח