גלשן בהתאמה אישית

Alternate Text

Moore to remember- סיכום

התחרות נערכה בחוף תל ברוך בו לא נערכה תחרות מאז שנות השמונים.אתר האירוע כלל אוהל מתחרים בו הוגש אוכל למתחרים.ובמה נוספת בו נערכה הופעה חיה של להקה תוך כדי האירוע. לדוגמה הגביעים שם עוצבו על ידי הפסל קימחי ,היה ממש כייף להגיע ולראות לוגיסטיקה כזאת מדהימה. לפני הכל קצת על מור ,מור ששון נולד בתאריך 89\10\28 גדל בשכונת נווה-אביבים שבצפון תל אביב. מור התאהב בים כבר מגיל 7. מור גלש בארצות רבות בעולם ובחופים בכל רחבי הארץ; אמנם חוף תל-ברוך היה החוף הביתי- מקומי שלו. מור טס להתגורר בהוואי להגשים את חלומותיו. לאחר שנתיים בהן גלש וחי את חייו החליט מור שברצונו לחגוג את יום הולדתו ה 18 עם חבריו בארץ; ימים ספורים לפני מסיבת יום ההולדת, עקב סיבוכים רפואיים אירעה טרגדיה ואיבדנו את מור. מור ששון אמנם נהרג, אך מה שהוא מייצג עוד חי וקיים; הגשמת החלום, הרעב של כולנו להגשמה עצמית וביטוי, אהבת האדם,הטבע, המשמעות וכמובן גלישת הגלים והים. מור היה ונותר אהוב על כל סובבו ורכש חברים חדשים בכל מקום חדש שאליו הגיע. יום שישי-31.12.2010 בוקר התחרות,היום האחרון לשנת 2010,נראה היה שהים הולך לאכזב בגדול.6:00 בבוקר התנאים עדיין נמוכים מאוד, וישנה התלבטות אם לקיים תחרות ,אך לאחר בדיקה נוספת של המפות הוחלט ללכת על זה ולקיים את האירוע,ואכן בשבע 7:00 בבוקר עם שינוי כיוון הרוח ממזרחית למערבית,קפץ הים בתוך דקות ספורות וזכינו לראות סטים של כ-70 ס"מ כבר בתחילת היום. ,התחלנו את היום בקטגוריית נוער עד 20 נוער עד 20. בן ראובני אלוף ישראל לנוער עד 20 לשנת 2010. התחלנו את היום בקטגוריית נוער עד 20
הרמה כבר מהסיבובים הראשונים היתה גבוהה ורק הוכיחה שוב כמה מצטמצם פער הרמות בין הבוגרים לנוער. בחצי הגמר הראשון נפגשו גיל אטיאס ,בן ראובני ,דין אלמוג,ודניאל קליין , מי ששלט ונתן את הטון היה גיל אטיאס [אלוף הארץ לנוער] שעלה לגמר מהמקום הראשון, שני עלה בן ראובני שגלש כמו מכונה והראה יכולת גבוהה מאד. בחצי הגמר השני נפגשו גיל קרן, טל אסייג הצעיר ,ריף דינור ,ושחר אזולאי,פה עלו לגמר גיל קרן המנוסה ,וטל אסייג . גמר ענקים בנוער גיל אטיאס,בן ראובני,טל אסייג,וגיל קרן. דקה ראשונה במקצה בן לוקח גל מצויין ,הוא מנצל את הגל ומקבל ציון של 8 מהשופטים ומבטיח לעצמו פער אותו לא הצליחו שאר משתתפי המקצה להדביק, בדרך לניצחון בגמר ,ניצחון אשר מקנה לו את התואר הנחשק -אלוף ישראל לשנת 2010 לנוער [בן ראובני] שני סיים גיל קרן שלישי טל אסייג,רביעי גיל אטיאס. איחולינו לבן אשר הוכיח לכולם שעם אימונים נכונים,התמדה וכח רצון אפשר בעצם להשיג הכל.בן,מגלה יכולת מצויינת לכל אורך השנה-ישר כח! כמו כן איחולינו לגיל קרן וגיל אטיאס על המאבק הצמוד לכל אורך הדרך ועל התקדמותם הרבה. שמחנו לראות גולשים צעירים כמו טל אסיאג ושי ביידא אשר לא חוששים להתחרות בקטגוריית גיל גדולה משלהם ומשיגים תוצאות תוך הצגת יכולת מרשימה-המשיכו כך!

משפחתו של מור שושן ז

נשים

טל ספורטה אלופת ישראל לשנת 2010 . בנשים התחלנו משלב החצאי גמר מי שבלטו וסללו את דרכם לגמר אלה טל ספורטה ,הדר אלון,שי אוחנה,ראניינה רחמים, והילה זרמתי. טל ספורטה כבר בגל הראשון פתחה פער רציני מול שאר המתחרות ,ניתן לראות שהרמה של טל היא מאוד גבוהה ביחס לשאר הבנות בארץ ,ונראה שהיא תשאר בצמרת גלישת הבנות עוד שנים רבות ,בסוף התחרות הוכרזה טל כאלופת ישראל . שנייה סיימה אדר אלון,שלישית שי אוחנה הצעירה. כך הגיע לסיומה תחרות מדהימה שאנו מקווים מאוד שתהפוך למסורת ארוכת שנים תודה ענקית למשפחת ששון המדהימה ,תודה לאורנה בר,לחברים ניר נאור, עין סקאנל ונרקיס. תודה לצוות השיפוט ,אורון וויס, עידו דראל,ליאור דבש ,שופט ראשי בן צרפתי. וכמובן לכל נותני החסות-קורונה,agent 18,inter surf,מעריב לנוער,zentrom נתראה בתחרות הבאה הסוגרת את הסבב ,חוף הילטון TLV-EX ( open בלבד)