גלשן בהתאמה אישית

Alternate Text

REEF מחממים את החוף הצפוני עם תחרותReef Hawaiian Pro , הסוול מתקרב!

העונה התחרותית בחוף הצפוני בהוואי תחל בעוד מספר ימים עם תחרות Reef Hawaiian Pro שתיערך בין 12-23 לנובמבר. תחרות זאת היא היהלום הראשון בכתר הטריפל קראון שמכיל סה"כ שלוש תחרויות בחוף הצפוני, בפרק זמן של 6 שבועות. התחרות, בעלת 6 כוכבים בסבב ה-,WQS תשפיע על גולשים רבים אשר רוצים להעפיל לסבב ה-WCT בשנה הבאה. סה"כ פרסים כספיים של 145,000 דולרים יחולקו בין המתחרים.
מלבד הגולשים הטובים ביותר בעולם אשר יתחרו על נקודות בדרך לטריפל קראון, מצפה לנו "הפתעה" מעניינת שתחזיק את המעריצים דבוקים למסך המחשב בשידור החי. הכוונה היא ל"קרב האגדות" הראשון אי פעם שנערך בהוואי, בין אלופי העולם לשעבר טום קארן, מארק אוקילופו, טומי קארול וסאני גרסייה. הקרבות יערכו בשלושה מקצים במשך שלושה ימים שונים מתוך חמשת ימי התחרות. מנצח "קרב האגדות" יוכרז ביומה האחרון של התחרות וייקח 20,000 דולר יחכה למנצח. האירוע המיוחד יוקדש לזכרו של אלוף העולם 3 פעמים ואלוף הטריפל קראון לשעבר אנדי איירונס שנפטר לא מזמן.
עפ"י התחזיות, סוול צפון-מערבי מתקרב להוואי ויכה בחוף הצפוני בתחילת השבוע, כך שככל הנראה גלים "מעל הראש" צפויים לתחרות הראשית ול"קרב האגדות" המדובר.
אטרקציה נוספת שמחכה לנו היא תחרות "מיס ריף" הידועה שבה תיבחר הבחורה עם ה…נו אתם יודעים מה…. ה"אחוריים" הכי סקסיים באי. הטקס ייקח חלק ב-13 לנובמבר. פרס של 10,000 דולר מחכה לזוכה.
ת כל התחרויות, האירועים והאטרקציות תוכלו לראות בשידור חי בין 12-23 לנובמבר ב: www.vanstriplecrownofsurfing.com הולך להיות חם!!!